Samodzielnie zrobione bransoletki z koralików

Jak zrobić bransoletkę z koralików dla dziewczynki

Popularność bransoletki z koralików jest bardzo wysoka. Jest to bardzo klasyczny element stanowiący doskonały elemement biżuterii zarówno dla małych dziewczynek jak i dla dorosłych kobiet. Dzięki dostępnym na rynku bardzo różnym typom koralików z pewnością uda nam się szybko stworzyć niepowtarzalną biżuterię. Ponadto tworzenie bransoletki z koralików pozwala na użycie wyobraźni. W ten sposób możemy uzyskać taką biżuterię, która jest w pełni zgodna z naszymi gustami. Co więcej bogata gama koralików, jaką odnaleźć możemy w dobrze zaopatrzonej pasmanterii pozwoli na wiele opcji kolorystycznych. Ponadto możemy także skorzystać z zasobów pasmanterii internetowej. Wówczas zyskamy jeszcze większy wybór i jeszcze więcej możliwości w celu stworzenia najlepszych elementów biżuterii.

Jak zrobić bransoletkę z koralików wraz z dzieckiem

Tworzenie bransoletki z koralików jest doskonałym rozwiązaniem, aby spędzić czas wspólnie z dzieckiem. Nawet dla małych dzieci jest to świetny sposób na zabawę oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Co więcej bransoletki z koralików uczą także cierpliwości. Przygotowanie tego typu biżuterii może zająć nawet godzinę lub dwie. Wszystko zależy od naszej sprawności manualnej. W przypadku dzieci tego typu aktywności zwiększają dodatkowo percepcję oraz uczą zwiększania możliwości manualnej. W związku z tym wiele osób decyduje się na tego typu zabawy z dziećmi, aby w ten sposób je rozwijać oraz pozytywnie wpływać na pracę ich mózgu. Bransoletki można tworzyć zgdonie z wyobraźnią dziecka oraz jego gustem.

Jak szybko zrobić bransoletkę z koralików na rękę lub nogę

Na początku należy przygotować wszystkie niezbędne elementy do stworzenia bransoletki. Konieczne będą zarem koraliki w różnych kolorach, mogą także być o różnych kształtach oraz wielkościach. Dodatkowo konieczne jest zaopatrzenie się w sznurek lub gumkę. Następnie należy zmierzyć obwód swojej ręki, aby w ten sposób dopasować wielkość bransoletki. Następnie możemy zaczynać nawlekanie koralików na żyłkę lub gumkę. W przypadku, kiedy będzie to stosunkowo trudne, wówczas możemy wspierać się przez użycie igły. Należy jednak pomóc w tej czynności dziecku. Następnie tworzymy dowolne wzory z koralików. Mogą być regularne lub zupełnie przypadkowe. Na samym końcu bransoletkę z gumki wiążemy na mocny supeł. Z kolei w przypadku bransoletki na żyłce będziemy musieli wykorzystać dodatkowe zapięcie, które należy umiejscowić na jej końcach oraz mocno zawiązać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *